Karavany – prodej i s následný servisem

Proto platí, že ať si pořizujete nový nebo starý karavan, je důležité vybrat si solidního a férového prodejce, který vám o karavanech poskytne všechny potřebné informace, nic netají, a když se náhodou na karavanu něco pokazí, okamžitě pomůže. Caravan Plus je firma, za kterou stojí parta letitých nadšenců do karavaningu, a tak o tomto svého druhu `sportu` ví úplně všechno. Funguje už od roku 2009 a od roku 2017 kromě prodeje karavanů také karavany půjčuje.

Sortiment společnosti čítá všechno, co ke karavaningu potřebujete, od kempovacích potřeb přes markýzy až po zabezpečení karavanu. Na e-shopu najdete úplně všechno.

Nechte si karavan opravit

Možná si ale nevíte rady. Sice jste se rozhodli, že si koupíte nebo pronajmete karavan, ale velkou neznámou je: Čím a jak začít? Nechte si poradit od zkušených profesionálů. Potřebujete jen opravit svůj stávající karavan? Žádný problém. Caravan Plus vám pomůže s:

· opravou po bouračce

· instalací satelitního systému

· opravou elektroinstalace

· zavedením střešní a podlahové klimatizace

· plynovými rozvody

Kvalitní servis toho ale dokáže mnohem víc. Zajděte na stránky karavanyplus.cz a přesvědčte se sami. Domluvte si telefonicky nebo e-mailem schůzku a vydejte se vstříc novým dobrodružstvím.