Midnight Rider, to je limuzína a tahač v jednom

Midnight Rider je limuzína s tahačem a návěsem se třemi salonky a barem v plné velikosti a, možná stejně působivě, stále dokáže jet 90 mil za hodinu na rovné silnici. V roce 2004 je oficiálně uznána Guinessovou knihou rekordů jako nejtěžší a největší limuzína na světě.

Navrhli jej Michael Machado a Pamela Bartholemew (oba USA) v Kalifornii v USA a provoz zahájili 3. září 2004. Jen za materiály utratili přes 1 milion dolarů a za celý projekt přes 2,5 milionu dolarů, včetně jakýchkoli úprav, které měli. udělat, aby bylo možné získat schválení silnice od několika agentur.

Limuzína je souprava s 22 koly připojená k náklaďáku Peterbilt o výkonu 435 HP s pohonem Cummins. Má čtyři zábavní prostory: tři salonky a bar v plné velikosti.

K dispozici je Pullman Lounge, Observation Lounge, Fifth Wheel Lounge a Jake Brake Bar, každý se zvukovým systémem a TV s plochou obrazovkou. Vnitřní prostor je 416 čtverečních stop 38,6 metrů čtverečních napříč čtyřmi plochami, oddělenými schodištěm.

Midnight Rider je také nejtěžší limuzína, váží 50 560 liber 22 933 kilogramů. Je 70 stop, 21,3 metru dlouhý a 13 stop 8 palců 4,1 metru vysoký.