Překáží vám váš starý vůz? Nechte ho ekologicky zlikvidovat

S vaším starým vozem se zajisté pojí mnoho příjemných zážitků. Možná vás vozil na dovolenou, do zaměstnání, pomáhal vám s nákupy a možná jste v něm zažili i nějakou romantiku. To ovšem neznamená, že by měl sloužit jako muzeum vzpomínek a zbytečně zabírat místo Jestliže nemáte pro svůj starý vůz už žádné využití, nechte ho ekologicky zlikvidovat. Myslíte si, že je ekologická likvidace auta nějaký zdlouhavý byrokratický proces? Budete překvapeni, jak je to snadné.

Vyberte správnou společnost

Vůz vám ekologicky zlikviduje mnoho společností, ale klíčem k úspěchu je vybrat takovou, která vám zajistí nejlepší podmínky. Je důležité se vyhnout různým překupníkům, kteří by pouze vůz přeprodali do zahraničí a vám tím způsobili nepříjemné problémy. Vyberte si jedině certifikovanou společnost. Nejlepší volbou je společnost, kterou naleznete SbohemAUTO.cz. Váš vůz vám zdarma odtáhne odkudkoliv v ČR a navíc za něj dostanete zaplaceno. Většina společností dělá ekologickou likvidaci jen zdarma, takže vybrat firmu, která za vůz zaplatí je značnou výhodou.

Jaká je ekologická likvidace vozidel cena? To můžete velmi rychle zjistit, stačí společnost kontaktovat a sdělit jí důležité informace o vašem vozidle. Ona vám následně udělá cenovou nabídku. Pokud s ní budete souhlasit, vůz přijede pracovník společnosti odtáhnout. Samozřejmostí je Potvrzení o převzetí vozidla k ekologické likvidaci, které dostanete při samotném odtahu vozu. Tento doklad je spolu s Protokolem o ekologické likvidaci vozidla nezbytný pro odhlášení vašeho vozidla z Evidence silničních vozidel. Společnost vykupuje jak osobní, tak i nákladní vozidla. V oboru má mnohaletou praxi a je vám k dispozici 365 dní v roce. Zajisté oceníte její příjemný přístup a profesionální jednání. Zlikvidujte svůj vůz a ušetřete si zbytečné starosti, můžete za něj dostat zaplaceno až 5 tisíc korun.