Potřebujete si koupit nebo pronajmout dopravní značení?

Žijeme v době, kdy naše komunikace praskají ve švech. Lidé si pořizují stále více vozů a zatímco dříve byl v jedné rodině většinou jen jeden vůz, dnes jich je obvykle hned několik. Lidé si zvykli všude cestovat vozem a aby byla dopravní situace přehledná, nesmí na důležitých místech chybět dopravní značení. Jde o hlavní a nejdůležitější zdroj informací pro každého řidiče a mnoho nehod vzniká jen proto, že nějaký řidič značení přehlédne. Ne každý zná společnosti, které dopravní značení zajišťují.

Všechny značky na jednom místě

Ať už potřebujete zajistit jakoukoliv značku, můžete se obrátit na specializovanou společnost TOP Znak s.r.o., která zajišťuje jejich pronájem, prodej i instalaci. Zajišťuje dopravní značení v Praze, ale i ve zbytku naší republiky. Jde o zkušenou společnost, která na českém trhu působí řadu let a nabídne vám jak své zkušenosti, tak i profesionální přístup. Na svém webu Topznak.cz disponuje eshopem, kde si lze jednotlivé značky koupit. Společnost také navrhuje projekty dopravně inženýrského opatření (DIO), včetně jejich projednání a odsouhlasení na příslušných úřadech.

Další službou společnosti je pronájem pracovní plošiny MP 16, která je na automobilovém podvozku Iveco.

Máte zájem o pronájem dopravního značení? Jak už asi tušíte, dopravní značení se pronajímá tehdy, když má být na určeném místě jen dočasně. Bývá to nejčastěji při rekonstrukcích komunikace nebo při různých uzavírkách, třeba z důvodu konání akcí. Krátkodobě i dlouhodobě si můžete pronajmout celou škálu dopravního značení, které je přehledně popsané přímo na webu společnosti. Toto značení vám společnost nejen pronajme, ale také ho na místo dopraví a řádně nainstaluje. Tím její práce nekončí, bude ho denně kontrolovat a udržovat ho v provozuschopném stavu. Po dokončení rekonstrukce dopravní značení zase demontuje a uvede komunikaci do původního stavu. Služby společnosti jsou široké a pokud ji chcete kontaktovat, můžete tak učinit přímo na jejím webu.