Multicary jako součást venkovní úklidové techniky

Pokud potřebujete zajistit venkovní úklid, ideální volbou jsou multicary, které nabízí společnost UNIKONT GROUP s.r.o. Tato společnost byla založená v roce 1991 a od svého prvopočátku se zabývá čistící a komunální technikou. Její aktivity probíhají v Čechách i na Slovensku. Svoji aktivitu rozdělila na dvě divize – Čistota má na starosti vnitřní úklid a Komunál zajišťuje úklid venkovní.

Portfolio společnosti obsahuje prostředky pro ruční úklid, profesionální a průmyslové vysavače, sekačky, podlahové mycí automaty, bezprašné zametací stroje, ale i komunální techniku. V nabídce naleznete stroje předních světových výrobců. Patří mezi ně HAKO, MULTICAR, POWERBOSS, MINUTEMAN, WIELAND, FRANK, RIBO, GHIBLI, AS MOTOR, TIMAN, TRILETY nebo EPOKE.

Multicara pro venkovní využití

Multicara je ideálním pomocníkem pro venkovní úklidové aktivity. Vybrat si můžete ze dvou modelů.

  • Multicar M29

Tato kompaktní multikára se snadno ovládá a poskytuje flexibilní řešení vhodné pro celoroční používání. Na jaře zajistí zametání, v létě je vhodná pro sekání trávy, na podzim vysaje listí a v zimě vyčistí ulice. Je konstruována modulárním způsobem a díky tomu využije celou škáru aplikací – komunální techniku, oblast zahradnictví, likvidaci nebo terénní úpravy. Díky možnosti využití každou sezonu se zvyšuje efektivita jejího využívání.

  • Multicar M31/M31 Hydrostat

Tento univerzální nosič představuje multifunkčnost, hospodárnost a dobré manévrování a to vše v kompaktní podobě. Nezanedbatelné je i hledisko bezpečnosti a komfortu. Řidiči uvítají ergonomicky optimalizovanou konstrukci kabiny. Dokonalý výhled na provoz stroje umožňují extra velká okna. Tento model je dokonale multifunkční. Lze jej totiž používat pro více než 300 kombinací různých nástrojů. Ty upevňují tři přihrádky.