Transformace Land Rover Camper RV

Stisknutím tlačítka se standardní vůz vynoří a vyjede a za 43 sekund se z něj stane malý domov s kuchyní, toaletou a vnitřní sprchou. Aby manželé využili omezené velikosti v rámci standardního rozvoru, umístili hodně na kolejích: jídelní stůl/lavice se posouvají, aby vytvořily místo pro sprchový kout (včetně zařízení na dešťovou sprchu); záchod se vysune ze stáje.

Stisknutím dalších tlačítek spadne postel ze stropu na drátech a zadní stojan se spadne na okamžitou palubu. Brice vyrostl v Maroku a přistál napříč Afrikou v 4×4 a 6×6. Když se seznámil se svou ženou Irinou, organizovali off-roadové výlety napříč „zemí faraonů a Lawrence z Arábie“, ale brzy si uvědomili, že jako pár chtějí více pohodlí přes noc, a tak ze svého Land Roveru udělali rychle se transformující mikrobus.

Pro vytvoření pohodlného zážitku mimo síť je celá střecha vozu pokryta solárními panely, které zajišťují veškeré elektrické potřeby táborníků. Kamna běží na stejnou naftu z nádrže auta, aby byly věci jednoduché a snadno dostupné v odlehlých oblastech.

Manželé pojmenovali své auto a společnost Wild Fennec po noční lišce ze saharské pouště a své psí vozidlo prodávají za 50 000 eur.