Obytný vůz Adria Supersonic 890 LL Sonic

Slovinský výrobce obytných vozů a obytných přívěsů Adriaa představil svůj vlajkový produkt Adria Supersonic. Obytný vůz, který je založen na Mercedes-Benz Sprinter se zcela novou karoserií a prostorným interiérem inspirovaným designem jachet. Modely 890 mají větší koupelny a více úložných přihrádek.

Nový Supersonic, inspirovaný nejnovějším designem jachet, domů a automobilů, je poháněn designem pro ty, kteří mají vášeň pro sofistikovanou kultivovanost a schopnosti. Úchvatný nový design, čisté automobilové linie a dynamický styl, spojující charakteristický vzhled Adria s Mercedes- Základní vozidlo Benz, se stříbrnou metalickou barvou exteriéru. Široké obytné dveře (650 mm) se skrytými panty, dvoucestným zámkem, okénkem pro soukromí a vnitřním úložným prostorem.

Obytný automobil je poháněn motorem MB Sprinter 417 CDI2,2L / 125kw / 170hp /automatický motor.Široké obytné dveře (650 mm) se skrytými panty, dvoucestným zámkem, soukromým oknem a vnitřním úložným prostorem.Vnější širokoúhlá zrcátka, elektricky- ovládaný a vyhřívaný. Centrální servisní box pro přípojky inženýrských sítí na jednom místě, přístupný zvenku i zevnitř. Disponuje zásuvkou, TV anténou a úložným prostorem.

Nádrž na čerstvou vodu, optimálně umístěná a velký objem (150 l). Elektronický systém odvádění čerstvé a šedé vody.Volitelná markýza s adaptérem.Současný otevřený obývací pokoj s nízkou dělicí stěnou a designem L nebo jídelním koutem tváří v tvář (dvojitá pohovka), se sezením v novém stylu šití.Inovativní kuchyně v domácím stylu , s větším prostorem a nejlepšími spotřebiči. Master suite s centrálním lůžkem king size (1 500 x 1 950 mm) nebo podélnými lůžky (2 050 x 830 mm) s elektrickým nastavením, lamelovými rošty a matracemi Luxe.