Skvělé bydlení na kolech: Coach House — Platinum III

Seznamte se s nejnovějším členem rodiny Coach House — Platinum III, postaveným na podvozku Ford Transit poháněném 3,5litrovým plynovým motorem Ecoboost V-6. Tento robustní motor má výkon 306 koní a točivý moment 400 stop liber. Je také vybaven 10stupňovou automatickou převodovkou. Jednou z nejdůležitějších vlastností obytných vozů Coach House je patentované jednodílné ručně kladené sklolaminátové tělo.

Nástavba je vyztužena uhlíkovými vlákny a navržena tak, aby zabránila úniku vody a chrastění a poskytla vám roky bezproblémového užívání. RV má venkovní sprchu s teplou i studenou vodou, která zpříjemňuje balíček, má také vynikající vnější úložiště, elektrické zásuvky 110 V uvnitř i venku.

Interiér je elegantní a skromný. Je přitažlivý pro oči a láká vás, abyste si užili čas na své tolik potřebné dovolené, je také vybaven světluškovým multi-plexním kabelovým MCD denním/nočním stínícím systémem: měkké světlo ve dne, soukromí v noci, univerzální přípojky.

Praktické komponenty, jako je záložní videokamera a zabudovaný GPS systém, jsou také standardními prvky karavanu Platinum III a 26″ přední HD TV, detektory oxidu uhelnatého, LP a kouře, hasicí přístroj.